preview
MĚŘENÍ A INDIKACE - Digitální a analogové zobrazovače
zobrazovac

MG-01: Vícenásobný OLED zobrazovač

Určený pro měření až 8 uživatelem definovaných veličin, které jsou zobrazovány na dvouřádkovém vysoce kontrastním OLED displeji s možností výběru ze 3 módů zobrazení. Každé z měřených hodnot je možné přiřadit dvoustupňové varování aktivované překročením uživatelem nastavených limitů. To je prováděno pomocí supersvítivé LED s regulovatelným jasem a nastavitelným akustickým signálem.
Probíhající varování je možné pozastavit stiskem tlačítka, nebo automaticky potlačit na určitou dobu po startu zařízení.

Dále jsou k dispozici funkce záznamu špičkových naměřených hodnot, externího datalogu na sériovou linku a stopek s pamětí dvou dříve zaznamenaných časů. Zařízení také obsahuje vstup pro přípojení tlačítek externího ovládání.


zobrazovac

MG-01 XL: Vícenásobný OLED zobrazovač

Funkčně shodný se standardním MG-01. Pro ještě snažší čitelnost je však vybaven podstatně větším displejem. Ten určuje celkově větší rozměry celého zařízení. Jejich porovnání oproti rozměrům standardního MG-01 naleznete zde.


Níže jsou uvedeny starších verze zařízení, které byly nahrazeny novými typy.
indikator

DG-xx a DM-xx: Duální LCD zobrazovače

Určeny pro měření 2 z výroby předdefinovaných veličin, které jsou zobrazovány na dvouřádkovém zeleně podsvíceném LCD. U modulů DM-xx je možné zvolit různé barevné kombinace displejů.

Indikace je dále prováděna pomocí dvou vícebarevných LED, jejichž barva se mění v závislosti na aktuálně naměřených hodnotách s možností akustické signalizace dosažení kritických hodnot.

Také jsou k dispozici funkce záznamu špičkových naměřených hodnot a interního datalogu s maximem 48 záznamů na pro jednu položku.
Rozměry zařízení jsou standardizovány, tak aby je bylo možné montovat do běžně dostupných kapliček a držáků pro přídavné budíky.


indikator

SG-01: Indikátor funkce úzkopásmové lambda sondy

Zařízení pracuje jako velmi rychlý grafický voltmetr s rozsahem 0-1V a je určeno pro optickou indikaci výstupního signálu z úzkopásmové lambda sondy. Ta probíhá pomocí deseti barevných LED s nastavitelným jasem v páskovém, nebo bodovém režimu.